Wygodne i bez wychodzenia z domu – otwórz konto przelewem

Kontrahentom już nie wystarczy fakt, że mogą założyć konto przez stronę www banku. W większości wypadków samo otwarcie następuje przez stronę internetową, jednak żeby uzyskać pełną funkcjonalność klient musi podpisać umowę z bankiem, zazwyczaj w istnienia kuriera.

Całkowicie inne jest konto bez kuriera, do którego otwarcia nie jest konieczne spotkanie z kimś, kto prześle dokumenty, zweryfikuje naszą tożsamość spisując dane z dowodu osobistego , a oprócz tego potwierdzi podpisanie dokumentów. Przyszłościowe banki proponują swoim klientom: otwórz konto przelewem.

Jak to należy działa? Początek jest podobny w jaki sposób w sytuacji otwierania kont w bankach z udostępnioną obsługą internetową. Klient zakłada konto, podaje własne podstawowe dane, wyraża różnorodne potwierdzenia, w tym na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie przez bank wiadomości, po czym otrzymuje na podany adres mailowy albo SMS-em dane, potrzebne do zalogowania na konto internetowe.

Niektóre banki pozwalają na zalogowanie dopiero po podpisaniu dokumentów, ponieważ specjalny kod do logowania do usług bankowości internetowej wchodzi w skład dokumentów, przesłanych przez bank kurierem. Skoro tutaj nie ma przesyłania dokumentów, klient musi się zweryfikować w inny sposób. Wystarczy, że z innego konta w innym banku, które jest założone na niego, dokona przelewu na jakąś kwotę i w ten metodę zweryfikuje swoje dane , a ponadto uruchomi własne nowe konto. Konto bez opłat, co przy cały czas wprowadzanych opłatach bankowych, ma z całkowitą czyli stu procentową pewnością dla nabywców bardzo duże znaczenie.

Sprawdź: otwórz konto przelewem.

Dodaj komentarz