Laserowy paintball

Postęp i możliwości technologiczne sprawiają, że poszukujemy nowych atrakcji, coraz ciekawszych miejsc na spędzanie czasu. Niejednokrotnie kierujemy się popularnością czy marką danej firmy. Warszawa w tym zakresie posiada szeroki wachlarz wyboru, i tak oto na urodziny możemy pójść do pokoju zagadek, do klubu, na ściankę wspinaczkową czy na paintball.

Najlepszym miejscem na laserowy paintball w Warszawie jest zdecydowanie W5 Arena, która mieści się na stadionie Skry, w samym Centrum Warszawy. Posiada największe pole walki do laser tag z różnymi labiryntami, pochyłymi przejściami, zupełnie jak w grze Counter strike, zresztą – grają na najlepszym sprzęcie w tej technologii, czyli P90 i Spitfire od Battlefieldsports.

Ponadto W5 Arena organizuje rozgrywki dla dzieci, dla grup, imprezy integracyjne z laser tag, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, spotkania dla firm, a urodziny z laserowym paintballem to już istne szaleństwo, pozytywne oczywiście. Jeśli interesuje Was opcja integracji typu- impreza firmowa z laserowym paintballem i szukacie alternatywnego miejsca, dobrze trafiliście.

Dodatkowe informacje: laserowy paintball w Warszawie

Dodaj komentarz