Świetne imprezy z muzyką Techno znowu z nami

Mekka fanów techno w Warszawie ponownie funkcjonuje! Chodzi oczywiście o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego przerwa od imprezowania trwała niespełna 10 lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z wielkim rozmachem organizowała świetne imprezy techno w Polsce. Właściwie Groove Control było popularyzatorem imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli w tym czasie za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym organizowane były imprezy to działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Wspaniałe miejsce z wielkim generatorem udarów 5MV, który jest w stanie produkować pioruny. Przez Instytut przewinęło się tysiące prawdziwych fanów. Miejsce, które funkcjonuje jako instytucja badawcza, kilka razy w roku zamieniało się w świetną imprezownię.

Setki ludzi z nostalgią wspominały dawne imprezy. I tak, po dziesięciu długich latach pauzy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Duży powrót uświetniła obecność takich gwiazd muzyki techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Uczestnikami byli nie tylko dobrze wszystkim znani bywalcy lecz także świeże twarze. Można naturalnie stwierdzić, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut przybliża się nieuchronnie, docelowo mają być to dwie imprezy w roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dot. daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw wyzwala wielkie emocje. Czy można jednoznaczne odpowiedzieć na pytanie czy Techno do nas wraza? Czy industrialne wnętrza ekstra imprezowni na uboczu miastaw Warszawa w dalszym ciągu będą przyciągać setki, tysiące osób..? Przekonamy się wkrótce.

Agencja Groove Control to poważna firma, która oddana Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał wysoki poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona muzyki Techno. Oczywiście trzymamy kciuki.

Sprawdź też: najlepsze imprezy techno.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz