Piłka nożna przed komputerem

Wspaniałą serią gier jest Fifa. Została ona wytworzona przez Electronic Arts , a ponadto EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj systematycznie się rozwija. Tym sposobem możemy skorzystać z różnorakich wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej stworzyć swoją drużynę piłkarską, którą musisz poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, ale ma także system mikropłatności. Jeżeli już zatem pragniemy mieć w naszej drużynie lepszych piłkarzy, powinnaś zakupić Fifa world coins. Dzięki nim na pewno odniesiemy kilka zwycięstw. W grze Fifa world możemy brać udział w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na cudowną frajdę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Na pewno cel tej gry jest podobny. Powinniśmy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnorakich meczach. Możemy wybrać karierę menadżera lub bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 ma też system mikropłatności. Za pomocą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim oczywiście łatwiej nam się będzie uzyskiwać gole w różnych spotkaniach. Fifa world coins możemy zakupić na wielu wortalach. Jeśli jednakże nie chcemy płacić, nie powinniśmy oczywiście tego robić. Darmowa rozgrywka także zapewni nam multum emocji. Dlatego prawie każdy z nas powinien choćby raz w życiu spróbować własnych sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz