Katalogi produktów

Sytuacja twojej firmy jest nieciekawa? Spada ilość zamówień i klientów? To faktycznie nie jest korzystna sytuacja. Musisz zastanowić się, co jest tego przyczyną.

Jeśli oferta twojej firmy nie jest gorsza od konkurencji, która radzi sobie doskonale, być ma możliwość przyczyną braku zainteresowania twoją firmą jest zbyt ograniczona promocja. Możesz nie wierzyć, ale reklama w tej kwestii działa cuda. Nie powinnaś od razu nastawiać się na duże lokowanie w reklamę. Być może wystarczy, jeżeli już specjaliści od promocji opracują dla ciebie katalogi reklamowe. To specjalne foldery, gdzie będziesz mógł zilustrować własne produkty nie wyłącznie za poradą ładnych fotografii, ale i opisów.
Katalogi reklamowe powinieneś oczywiście udostępnić swoim klientom bezpłatnie, bo tylko taka opcja wchodzi w grę. Możesz zostawić je tam, gdzie wyroby twojej firmy również są dostępne. Właściwie każdy punkty sprzedaży powinien być wyposażony w twoje katalogi reklamowe. Właściwie każdy z nich będzie ci robił reklamę. Tam, gdzie znajduje się twój sklepy firmowy, także powinny znajdować się katalogi reklamowe. Jeżeli już twoja firma ma stronę internetową, zadbaj o to, aby i tutaj w odpowiednim schemacie katalog reklamowy także był zaprezentowany. Jeżeli znajdziesz dobrą agencję reklamową, to opracuje ona dla ciebie takie katalogi i notesy reklamowe, które na podniosą zainteresowanie twoją firmą. To skuteczny sposób na promocję, z którego na pewno korzysta twoja rywalizacja. Jeżeli chcesz, możesz także zainwestować w ulotki reklamowe. One też wpłyną na to, ilu klientów będzie miała twoja firma.
Źródło informacji: katalogi i notesy reklamowe.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz