Zespół czy DJ na wesele

Do niedawna na weselach grały praktycznie jedynie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się odrobinę zmieniły i na weselach coraz częściej ukazują się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić poprawnie jednakowo, ja orkiestra. Przyszłościowe urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dopasować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie powinno się się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze dużo lepiej, niż zespołu. Zespół w wielu sytuacjach jest dość kosztownym wyjściem, bo jego koszt to kilka tyś. złotych. Zespół składa się z 4 albo 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i identycznie koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 zł, zatem jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednak kwalifikacji, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie zachodzi tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takiej okoliczności jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, niemniej jednak jest wręcz całkiem inaczej. Taki DJ zawsze radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Więcej informacji na stronie: dj na wesele gdynia.