Wirtualny alkomat

Coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie online, dlatego możemy z nich korzystać mając dostęp do sieci a zatem korzystając z na przykład z telefonu komórkowego tabletu czy również laptopa. Takim właśnie rozstrzygnięciem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi umożliwia ocenić liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Z pewnością jest to fajne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a pragną sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to z pewnością wyraz odpowiedzialności, warto więc skorzystać z takich rozwiązań jak alkomat online. Używanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo proste, musimy natomiast pamiętać o tym, aby podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na 2 kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak również powiązane są ze spożywanym alkoholem. Jeśli chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to powinniśmy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak również jego rodzaje oraz ilości. Powinno się wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak by otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Źródło: alkomat online.