Wieczór kawalerski

Żeby zajmować się tańcem erotycznym trzeba mieć ku temu specjalne predyspozycje. Nie każdy bowiem w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to każdy z nich musi mieć stosownej budowy ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, ażeby było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok może wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim właśnie celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Oczywiście pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, natomiast osoby, które nie doceniają tańczyć czy takie, którym taniec stwarza fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi mieć striptizerka czy striptizer jest świadomość własnego ciała. Umiejętność jego prezentacji i wykorzystywaniaużycia własnej seksualności. Ponieważ taniec erotyczny, to nie jest intuicyjny taniec. Jego zadaniem jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych wrażeń i pożądania. A takie emocje trzeba umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie ma szans w tym zawodzie. By wykonywać striptiz damski lub męski powinno się zatem mieć nie jedynie określone walory fizyczne, ale i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest gwarancję siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i wykorzystywaniaużywania swojego seksapilu. Są one konieczne, żeby być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Zobacz więcej: tancerz erotyczny.

Dodaj komentarz