Transfer w Zakopanem

W Zakopanem i okolicach do zwiedzania jest bez liku atrakcji, ale nie wszystkie atrakcje są dostępne w zasięgu ręki. Jeśli do kościoła, na jakąś wystawę, czy na Gubałówkę można dojść pieszo, tak samo jak na Krupówki, o tyle już np na parking pod Morskim Okiem albo na parking pod wejściem na Kasprowy Wierch trzeba dojechać autem bądź autobusem. Autobusy kursują jedynie w wyznaczonych godzinach, a jeżeli zamierzasz mieć dowolność, to wykorzystaj taxi Zakopane 24.

Usługa taksówki jest z całą pewnością bardziej wygodna. Co prawda za taksówkę zapłacisz więcej, ale dowiezie cię w Zakopanem w każde miejsce.
Możesz korzystać zarówno z taksówki osobowej, jak i z busa dla zorganizowanych grup liczących kilka osób. Podróż w obrębie Zakopanego nie jest długa. Prawdopodobnie że panują niekorzystne warunki, wówczas się nieco wydłuża. Gdy warunki są de facto bardzo dobre, to wyjazd trwa szybko. Taxi Murzasichle , a oprócz tego do innych miejscowości w Zakopanem i w okolicach kursuje poprawnie przez cały dzień. Usługa jest dostępna 24h na dobę. Tu każdy przewóz osób Zakopane może być zrealizowany z pomocą doświadczonych taksówkarzy będących mieszkańcami tego regionu. Wyjazd z takim taksówkarzem umożliwia nam również na poznawanie okolicę, dlatego że taksówkarz w bardzo wielu sytuacjach wskazuje nam ciekawe miejsca i opowiadał o każdym kilka słów. Dzięki temu możemy się poczuć, jakbyśmy byli na wycieczce z przewodnikiem, a nie jak w taksówce. Taka ewentualność naprawdę dodaje znaczenia tej formie podróżowania. Podróżujesz, a jednocześnie czegoś się dowiadujesz.
Warto zobaczyć: Taxi Bus Zakopane.