Profesjonalna rehabilitacja fachowo wykonywana w domu pacjenta

Moja babcia przeżyła niedawno niezwykle trudne chwile – diagnozą był wylew do mózgu. Babcia już od dłuższego czasu chorowała i miała niezbite problemy zdrowotne, ale nie aż takie. Lekarz po wypisaniu jej ze szpitala powiedział nam, że teraz czeka ją żmudna i długa rehabilitacja.

Zastanawialiśmy się, jak to wszystko zorganizować. Babcia ma bowiem w tej chwili cały czas bardzo duże kłopoty z normalnym funkcjonowaniem. Dla niej podróż do konkretnego rehabilitanta, który przyjmuje stacjonarnie, byłaby drogą przez mękę. Na szczęście udało mi się wyszukać w internecie ogłoszenie profesjonalistów, którzy przyjeżdżają pod wskazany adres. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Należy tylko zgłosić się i ustalić dokładnie sprecyzowane terminy. Specjaliści przyjeżdżają i myślą konkretną sytuację. Wprowadzają zdecydowanie najlepsze możliwe rozwiązania. Przeprowadzają taką rehabilitację, która jest po prostu optymalna w danym przypadku. Oczywiście, przed babcią jeszcze de facto bardzo dużo pracy. Właściwie każdy, kto miał w swoim najbliższym otoczeniu ludzi po wylewach idealnie wie, o czym w tym momencie piszę. Niemniej jednak wszyscy widzimy, że babcia trafiła po prostu pod bardzo dobre skrzydła. Specjaliści tak de fakto dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół rehabilitacji. Starają się, aby krok po kroku babcia mogła zwyczajnie funkcjonować coraz całkiem dobrze i tak dalej. Oczywiście, nie jest tak, że wystarczy wyłącznie kilka wizyt i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki babcia całkowicie wróci do zdrowia. Niezmiennie jednakże cieszymy się, że trafiliśmy na takich fachowców.
Samo to, że przyjeżdżają do nas do mieszkania – babcia mieszka z nami – jest sporym ułatwieniem. Nie tylko dla niej, niemniej jednak także dla nas, bo nie byłoby nam łatwo dowieźć ją na rehabilitację standardową, czy przykładowo do konkretnego punktu, gdzie zazwyczaj przyjmuje dany rehabilitant… Widać także już efekty pracy rehabilitanta. Zainteresowanym osobom życzę takich fachowców.
Więcej informacji: http://www.dobrylekarz.info/gabinet/pawel-michalowicz-fizjoterapeuta-gdansk.htm.