Profesjonalna pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera

Aktualnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset pln w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych wykonanych przez dewelopera. Przy tak sporej inwestycji najczęściej liczy się każdy grosz i teraz po prostu nie posiadamy środków majątkowych na naprawianie błędów dewelopera.

Poza tym nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że jeżeli podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli posiadać żadnych reklamacji do dewelopera. Warto więc na urzędowy odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W tak zaistniałej okoliczności deweloper nie będzie miał wyjścia, jedynie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. Jeśli nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to bez wątpienia i tak bardzo szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Niestety wówczas będzie już z całą pewnością za późno, by zgłaszać którekolwiek reklamacje do dewelopera. Warto więc odpowiednio przedtem się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tysięcy zł w rewelacyjnym stanie technicznym jest ich priorytetowym obowiązkiem.
Zobacz: Odbiór mieszkania Szczecin.