Niebanalne gadżety reklamowe

 

Ulotki i bilbordy już dawno przestały przykuwać uwagę odbiorców i stanowić efektywny nośnik treści reklamowych.

W obliczu takiej sytuacji tylko kreatywne promocji posiadają szansę przebić się i wywołać pożądany efekt.

Doskonałym pomysłem są więc niebanalne, praktyczne gadżety tj. co najmniej koszulki reklamowe, których posiadacze będą jednocześnie żywą upowszechnianiem Twojej firmy. Staf noszący odzież firmową wpłynie nie tylko na pozytywne postrzeganie marki przez kontrahentów, niemniej jednak też na swoiste przywiązanie do niej pracowników. Kolorowe polary i koszulki z nadrukiem logo, czy nazwy firmy pozwolą ją całkiem dobrze zapamiętać i zakotwiczyć w podświadomości nabywców.

Techniką wykorzystywaną przy produkcji odzieży reklamowej jest haft komputerowy. To dzięki niemu ubrania zachowają perfekcyjny wygląd wręcz mimo wielu prań i częstego użytkowania.

Innym, nowatorskim sposobem reklamy firmy jest wręczanie dzieciom nabywców zabawek z logo naszego biznesu. Miękkie maskotki reklamowe mogą stać się ulubionymi znajomymi maluchów, które będą non stop przywoływać w pamięci ichniejszym rodziców skojarzenia teraz z naszą firmą.

Dobrym chwytem marketingowym jest także zorganizowanie konkursu, którego laureaci zostaną obdarowani kubkami, ręcznikami, lub fartuchami z wyhaftowanym logo naszej firmy. Te w ogromnej liczbie przypadków używane przedmioty nie pozwolą im zapomnieć o ichniejszym ulubionej firmie, która je ufundowała.

Ceramika i odzież reklamowa zaczynają coraz bardziej wypierać z rynku tradycyjne formy promocji oferując odbiorcom tak zwaną wartość dodaną w postaci sposobności ichniejszym zastosowania w powszechnym życiu.

Zobacz: odzież robocza z nadrukiem Katowice.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz