Najlepsze klipsy antykradzieżowe

Kradzieże w sklepach są nadal prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Polacy są niestety bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. zł.

Są to realnie olbrzymie środki finansowe, zatem nic zaskakującego, że właściciele sklepów coraz w dodatku inwestują swoich środków inwestycyjnych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy idealnie sprawdzają się na ubraniach oraz elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania specjalistycznego urządzenia jest bardzo trudne, dlatego jest to z całą pewnością bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia stosownej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu w tym samym momencie włączy się alarm. Niestety bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego potrafią się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, niemniej jednak i tak bramki w połączeniu z klipsami są obecnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego własne pieniądze.
Więcej informacji na stronie: telewizja przemysłowa.