Gorączka sobotniej nocy

Każdy pragnie, aby dzień ślubu był najbardziej magicznym dniem ich życia i aby każdy go zapamiętał. Dlatego przyszli nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby było wszystko porządnie zaplanowane, wybrana najlepsza obsługa, zespół itp. Salę wybieramy z dwuletnim wyprzedzeniem, rezerwujemy termin w kościele, prosimy gości, szukamy ciekawego zespołu. Warto wszystkie te sprawy załatwić jak najszybciej, aby potem mieć spokojną głowę. Gdy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, powinno się pomyśleć o fotografie.

Fotograf- „łapacz” chwil

Rola fotografa na naszym ślubie jest kluczowa. Nie wyobrażam sobie, aby wybór fotografa był przypadkowy i nieprzemyślany. To on ma najważniejsze zadanie w tym pięknym dniu- uchwycić magię momentów. Dlatego apeluję, aby poświęcić dłuższy czas na poszukiwania tego najodpowiedniejszego, który sprosta naszym wymaganiom. Na rynku jest wielu amatorów, którzy nie znają się na tym fachu, dlatego trzeba się wszystkim lepiej przyjrzeć. Wiem sama po sobie, że to żmudne zajęcie, ale efekty będą rekompensować nasze wysiłki.

Jak szukać fotografa ślubnego?
foto by nasdwoje.com.pl

Gdzie szukać dobrego fotografa?

Tu i w wielu innych przypadkach, pomocny staję się Internet i wyszukiwarka Google. Po wpisaniu fraz fotograf ślubny, czy fotografia ślubna, oczom naszym okazuje się ogrom wyników. Znajdziemy informacje kontaktowe, terminy, cennik, ofertę, czy portfolia. Teraz wystarczy tylko wszystko przejrzeć i mamy fotografa! Bardzo pomocne okazują się portfolia dostępne na stronie fotografów, możemy przyjrzeć się jego dorobkowi artystycznemu i ocenić talent. Jeśli mamy dokładnie sprecyzowany gust, w stosunku do zdjęć, zadanie to wykonamy szybko. Gdy już dokonamy wyboru, wystarczy się skontaktować z fotografem i zapytać o konkretny termin, przedstawić swoje wymagania i czekać na kosztorys. Myśmy w trakcie poszukiwań, skorzystaliśmy z zapytania Fotograf Kielce, które to doprowadziło nas do pary fotografów NASDWOJE.

Warto zabukować fotografa dużo, dużo wcześniej. Oszczędzi nam to niespodzianek i stresu, gdy okazałoby się, że lepsi fachowcy są już zarezerwowani. Dzień ślubu powinien być przepełniony spokojem i szczęściem, a nie stresem i zamartwianiem się.

Dodaj komentarz