Gęste włosy w kilka minut

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda kobieta, jednak osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak rzeczywiście nie mamy za bardzo na to wpływu. Każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych oraz dodatkowo mamy zapisaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, wręcz o ile zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset złotych.
Jeśli jednakże pragniecie posiadać przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Obecnie na polskim rynku znajdziecie najwyższej jakości doczepy zrobione z naturalnych włosów, które będą perfekcyjnie komponować się z waszymi włosami. Warto jednakże najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Metoda Clip in sprawdzi się wspaniale dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów stale. Przy tej metodzie będziecie mogli zawsze odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Metoda Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i jedynie fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z owych metod posiada swoje plusy i minusy i tak realnie wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrealizowane z naturalnych, najwyższej jakości włosów. Tylko przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Źródło: najlepsze Tape on.