Dzień Dziecka

Zbliża się wielkimi krokami i spędza sen z oczu zapracowanym rodzicom. Globalnie 1 czerwca to Dzień Dziecka i globalnie dzieci preferują żeby był on przyjemny, wesoły i niezapomniany.

Drodzy rodzice- najwyższy czas na zamiar, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić prywatnej pociesze. Wiadomo, że niespodzianka dla dziecka zależy od wielu czynników. Od płci, zainteresowań, wieku.

Nie kupimy małemu dziecku tego samego, co ucieszy nastolatka i odwrotnie. Prezenty na Dzień Dziecka nie powinny być przypadkowe. Powinny być przemyślane i mądre. W wielu przypadkach są one dowodem na to, jak bardzo znacie własne dziecko. Wystarczy chwila wątpliwości, rozmowy, obserwacji, a będziecie mieć świadomość tego, jaki prezenty na Dzień Dziecka będzie idealny dla waszego kilkulatka czy również nastolatka.

A kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka to muszą być przedmioty, gadżety? Może nasz dziecko obecnie marzy o dniu spędzonym z wami rodzice, ma możliwość marzy o waszej uwadze, zainteresowaniu się nim, posłuchaniu co posiada do powiedzenia?

Zamiast najnowocześniejszego smartfonu może bardziej najlepszym prezentem na Dzień Dziecka będzie wspólne wyjście do kina lub wycieczka rowerowa?

Innym wariantem prezentów na Dzień Dziecka dla starszych pociech są te ekstremalne, szalone, a równocześnie spełniające marzenia nastolatka. Lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungie. Wzbudzają one strach rodzica, ale bez wątpienia zostaną niezapomniane przez dziecko.

Prezenty na Dzień Dziecka to nic strasznego drodzy rodzice. Przyjrzyjcie się swoim dzieciom, wsłuchajcie się w nich, zaobserwujcie czym się interesują. I pamiętajcie, że właściwie każdy prezent na Dzień Dziecka jest cudowny, bo to prezent od was.

Dodaj komentarz