Całkowicie bezpieczne konto przed komornikiem

Obowiązkiem komornika jest odzyskanie od dłużnika środków inwestycyjnych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Większość komorników niestety zbyt gruntownie wytwarza własne obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Właściwie każdy z nas chce jak najszybciej spłacić wszystkie własne długi, jednakże nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Niestety w wielu przypadkach komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie środki finansowe znajdujące się na rachunku bankowym. Warto zatem dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, by zabezpieczyć własne środki finansowe przed pełnym zajęciem. Wyłącznie w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków majątkowych.
Konto bankowe bez komornika na nieszczęście nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków finansowych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, właściwie każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość bardzo długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, ale co najmniej przez naszą firmętępnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą całkowicie bezpieczne. Po kilku albo kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który również oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Sprawdź tutaj: banki nie współpracujące z komornikiem.