Blog związany z piłką nożną

W Internecie działa wielu użytkowników w sposób biernych oraz aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym rejestrują blogi i opisują w nich to co ich najbardziej interesuje. Zaznaczają swoje zdanie w jakimś temacie i często poddają je do oceny innych osób.

Na takich serwisach ludzie publikują swoje wspomnienia lub zdania na jakiś określony temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego może być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym naturalnie przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby dodają wpisy niemal każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ich spotyka. Jeżeli już są kibicami, to publikują na nich swoje wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie wykonane zdjęcia. A ichniejszym moderatorzy miewają bardzo różne ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. W pewnych sytuacjach ludzie, którzy prowadzą blogi czy mają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wtedy zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. O ile na ichniejszym stronie pojawia się groundhopping to na pewno posiada on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Prawie każde działanie w sieci ma konkretny cel i jej konsumenci gruntownie zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, jeżeli już w sieci preferuje się coś osiągnąć, to trzeba mieć ku temu właściwe narzędzia. Nie ma znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko posiada czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea obecności w sieci.
Zobacz również: Crohn.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz