Biznesowe zdjęcia

Poszukujesz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś perfekcyjnie! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które umożliwia tworzenie zdjęć wizerunkowych dla Ciebie i Twojej firmy. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym wyróżnikiem i zarazem bardzo ważnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie utworzone jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się także kuchnia a także stanowisko do wizażu i przebieralnia, które daje możliwość komfortowe przygotowanie się do sesji. Przy tym w naszym katalogu usług/produktów posiadamy także sposobność współpracy z profesjonalną wizażystką oraz fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera między innymi lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co wykonuje cały wizerunek marki i pozwala stworzyć klimat, jaki Klient widzi podczas przeglądania social mediów czy witryny internetowej firmy. W tego rodzaju zdjęciach wnętrza są ogromnie istotną częścią całości sesji, dlatego też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością fotografii a także spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj fachową sesję zdjęciową w naszym studio. 

Zobacz również: fotografia dla biznesu warszawa.