Adwokat do spraw rozwodowych

Stojąc przed ślubnym kobiercem każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Na nieszczęście, ale życie pisze różnorakie scenariusze i po kilkunastu latach związku, pomimo wielkiej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe nigdy nie są proste, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który powinno się podzielić.

Więcej są wszak dzieci, którym trzeba nadal zagwarantować stabilizację. O ile wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona pln, to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony adwokat Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was efektem. Orzeczenie o winie jest najbardziej istotne do dalszego podziału majątku , a oprócz tego w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieciaki mają prawo do alimentów nie tylko i wyłącznie na dzieciaki, niemniej jednak również na siebie. Prawnik Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam zyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, aby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom własnego życia. Oczywiście z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieciaki , a dodatkowo na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest dochodów. Jeżeli wasz już nieomalże były mąż posiada wysokie wynagrodzenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko i wyłącznie dla dzieci, ale również dla siebie. Te środki finansowe na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je przeznaczyć na dalszą wiedzę waszych dzieciaki.
Więcej informacji na stronie: adwokat wodzislaw slaski rozwod odwolanie zus.